Axhara Biosense Lens Solusyonu 250Ml

%17indirim
299,00 TL
249,00 TL
kredikartıicon Toplamda 12 Aya Varan Taksit
Ürün Açıklaması

AXHARA® – BİOSENSE® – Lens Solüsyonu BİOSENSE 250ml® Lens Solüsyonu, çok amaçlı bir dezenfeksiyon çözeltisidir. Kontakt lenslerinizin temizlemek amacıyla durulamak nemlendirme ve saklanmasında kullanılan çok amaçlı bir solüsyondur. Ayrıca BİOSENSE® Lens Solüsyonu yumuşak kontakt lenslerin günlük bakımı için nemlendirmeyi de sağlar.AXHARA® BIOSENSE, kullanıcıların yıllardır memnuniyetini her şeyi önünde tutmuş ve bu müşteri memnuniyetini kazanmayı başarabilmiş bir kontakt lens solüsyonudur. Gün boyu süren rahatlık, temizler, durular, dezenfekte eder, ıslatır ve korur. Protein artıklarını uzaklaştırır. İçeriği:  (Hidroksialkilfosfonat %0,03, Borik asit, Edetat disodyum, %1 Poloksamin, Sodyum borat ve Sodyum klorid

Kredi Kartı,Banka Havalesi / EFT (Elektronik Fon Transferi) veya Kapıda Ödeme seçeneği yaparak ödeme yapabilirsiniz

Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 2-7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İzmir merkezli şirketimizden ürünler Yurtiçi kargo firmasıyla gönderilecektir. 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...