Vein Hazel / Haresiz Ve Damarlı Ela Renkl Lens

%25indirim
999,00 TL
749,00 TL
kredikartıicon Toplamda 12 Aya Varan Taksit
  • Kullanım Süresi:
Axhara Newyork Kalitesiyle tüm ürünlerimiz belirtilen kullanım süresince garanti kapsamındadır. Batma ve yanma durumlarına karşı tüm lensleri hijyenik koşullar altında takmaya ve uyurken lenslerinizi çıkarmaya özen gösteriniz. Gözünüzde yanma, batma veya kızarıklık gibi durumlar yaşamanız halinde göz doktorunuza danışmanız gerekmektedir.
Ürün İçeriği

Materyal(hammaddesi) : Polyhema (insan dokusuna en yakın malzemedir)
Su ve hava geçirgenliği : %42 (en yüksek hava ve su geçirgenliği)
Çap : 14.20 mm (Extra büyük ve dikkat çekici gösterir)
Temel Eğri : 8.60 mm (bombesi)
Ambalaj içereği : 1 Kutuda 2 Blister olarak gelmektedir.

Ürün Özellikleri

Ultra İnce ve yumuşak dokusuyla gözde BATMA ve YANMA yapmayan, gözünüzde lens olduğunu belli etmeyen, doğal bir görünüm kazandıran ürünümüz AXHARA NEWYORK’un Bi NATURAL COLLECTION serisi tonlarından ‘VEİN  HAZEL‘ ela renkli lens sizinle.

Kutunun üstünde bulunan beyaz etıkette rengin ismi ve bütün detayları yazmaktadır ve kutunun iç kısmında türkçe ve ingilizce kullanım klavuzu bulunmaktadır. Kutunun arka kısmında bulunan pencereden gelen ürününüzü görebilirsiniz.

Ürünümüz AXHARA NEWYORK markasının ORİJİNAL ürünü olup ORİJİNAL kutusunda gelmektedir. Aldığınız ürünün tavsiye edilen kullanım süresi boyunca yaşayacağınız bütün problemler garanti kapsamına girmektedir. 
RenkEla

Kredi Kartı,Banka Havalesi / EFT (Elektronik Fon Transferi) veya Kapıda Ödeme seçeneği yaparak ödeme yapabilirsiniz

Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 2-7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İzmir merkezli şirketimizden ürünler Yurtiçi kargo firmasıyla gönderilecektir. 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...