Elegance Comfort / Hipermetrop ( +) Numaralı Şeffaf Lens 3 Aylık

%21indirim
1.199,00 TL
949,00 TL
kredikartıicon Toplamda 12 Aya Varan Taksit
Axhara Newyork Kalitesiyle tüm ürünlerimiz belirtilen kullanım süresince garanti kapsamındadır. Batma ve yanma durumlarına karşı tüm lensleri hijyenik koşullar altında takmaya ve uyurken lenslerinizi çıkarmaya özen gösteriniz. Gözünüzde yanma, batma veya kızarıklık gibi durumlar yaşamanız halinde göz doktorunuza danışmanız gerekmektedir.
*Bir Kutuda Bir Çift Vardır
*Sağ ve Sol Göz Farklı ise 2 Kutu Almanız Gerekmektedir.
DIA * BC * SPH+ *
Ürün Açıklaması

 Comfort'un Ultra İnce Hema Yapısı İle Gözünüzde Lens Olduğunu Unutacaksınız

%42 Su geçirgenliği ile göz kuruluguna son, 0,018 mm kalınlıgı ve extra yumusak, gözeneklı yapısından dolayı gözünüzün şeklını alır ve gözunuzde kayma yanma ve batma yapmaz. Bir kutuda 6 adet çıkmaktadır her biri 1 er aylıktır toplam 2 göze 3 aylık olarak kullanılır. Sag ve sol göz farklı ise 2 kutu almalısınız ve böylelıkle her bır göze 6 tane lens düşer 6 aylık olur. (Temel eğri (dia) : 8,4,  8,6,  8,8 ) 

Materyal: %42 Oxygen %58 Hema

 
Numaralı LensHipermetrop

Kredi Kartı,Banka Havalesi / EFT (Elektronik Fon Transferi) veya Kapıda Ödeme seçeneği yaparak ödeme yapabilirsiniz

Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 2-7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İzmir merkezli şirketimizden ürünler Yurtiçi kargo firmasıyla gönderilecektir. 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...