Elegance Comfort ( ASTİĞMATLI ) Miyop ( - ) & Hipermetrop ( + ) Şeffaf Lens 3 Aylık

%24indirim
1.649,00 TL
1.249,00 TL
kredikartıicon Toplamda 12 Aya Varan Taksit
  • Kullanım Süresi:
Axhara Newyork Kalitesiyle tüm ürünlerimiz belirtilen kullanım süresince garanti kapsamındadır. Batma ve yanma durumlarına karşı tüm lensleri hijyenik koşullar altında takmaya ve uyurken lenslerinizi çıkarmaya özen gösteriniz. Gözünüzde yanma, batma veya kızarıklık gibi durumlar yaşamanız halinde göz doktorunuza danışmanız gerekmektedir.
*Bir Kutuda Bir Çift Vardır
*Sağ ve Sol Göz Farklı ise 2 Kutu Almanız Gerekmektedir.
BC * SPH * Astigmat (Cyl) * Aks *
Yüksek astigmatlı kontakt lensler ile artık gözlük kullanmaya son, Gözlük kullanmaktan rahatsız mısın?  Batma yanma yapmayan yumuşak lenslerimizi takın ve gözlüklerinizi unutun.  ELEGANCE Comfort torıc astigmatızım ile bilgisayar kullanımı ve gece araba kullanmak gibi zorlu ortamlarda bile net ve sabit görüşü benzersiz konfor ile bir araya getirecek şekilde tasarlanmıştır. Gün boyu comforlu kullanım sunar. Kalitesine şaşırıcaksınız. (1 kutuda 6 adet çıkmaktadır her bırı 1 aylıktır  sag ve sol göz için toplam 3 aylıktır ) Not: Sağ ve sol gözünüzün numarası farklı ise 2 kutu almanız gerekmektedır toplam 6 aylık almıs olursunuz.

Kredi Kartı,Banka Havalesi / EFT (Elektronik Fon Transferi) veya Kapıda Ödeme seçeneği yaparak ödeme yapabilirsiniz

Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 2-7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İzmir merkezli şirketimizden ürünler Yurtiçi kargo firmasıyla gönderilecektir. 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...