Vein Blue / Haresiz Ve Damar Mavi Renkli Lens

%25indirim
999,00 TL
749,00 TL
kredikartıicon Toplamda 12 Aya Varan Taksit
  • kullanım süresi:

ÖZELLİKLERİ
*  Ultra  İnce ve yumuşak dokusuyla gözde BATMA ve YANMA yapmayan, gözünüzde lens olduğunu belli etmez ve doğal bir görünüm kazandırır. 

NOT : Ürün çekimleri kendi çekimlerimiz olup koyu kahve göz zemininde çekim yapılmıştır ve hiçbir photoshop yoktur.

*  Materyal(hammaddesi) : Polyhema delikli bir yapıya sahiptir ve yumuşak olduğundan gözünüzün şeklini alır esnek bır malzemedir.(insan dokusuna en yakın malzemedir)
* Su ve hava geçirgenliği : %42 (en yüksek hava ve su geçirgenliği)
* Çap : 14.20 mm (Extra büyük ve dikkat çekici gösterir)
* Temel Eğri : 8.60 mm (bombesi)
* Ambalaj içereği : 1 Kutuda 2 Blister olarak gelmektedir.
* Kutunun üstünde bulunan beyaz etıkette rengin ismi ve bütün detayları yazmaktadır ve kutunun iç kısmında türkçe ve ingilizce kullanım klavuzu bulunmaktadır. Kutunun arka kısmında bulunan pencereden gelen ürününüzü görebilirsiniz.

NOT :  Ürünümüz AXHARA NEWYORK markasının ORİJİNAL ürünü olup ORİJİNAL kutusunda gelmektedir. Aldığınız ürünün tavsiye edilen kullanım süresi (kutunun içinde bılısterın sag alt kısmında kullanım suresı yazmaktadır) boyunca yaşayacağınız bütün problemler garanti kapsamına girmektedir.

 
RenkMavi

Kredi Kartı,Banka Havalesi / EFT (Elektronik Fon Transferi) veya Kapıda Ödeme seçeneği yaparak ödeme yapabilirsiniz

Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 2-7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İzmir merkezli şirketimizden ürünler Yurtiçi kargo firmasıyla gönderilecektir. 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...