Profesyonel Ipek Kirpik Cımbızı

%64indirim
250,00 TL
89,99 TL
kredikartıicon Toplamda 12 Aya Varan Taksit
AXHARA NEWYORK İPEK KİRPİK CIMBIZI Teknik Bilgi ve Özellikler: -Paslanmaz çelikten üretilmiştir. -Hafiftir. - Kayma önleyici tırtıklı gövdeye sahiptir. Ürün Kullanım Alanları ve Avantajları: Tam Profesyonel volüm cımbızı rus volüm de dahil tüm volümlerde kullanılabilir. Kirpiklerin istenilen volümde alınıp göze yerleştirilmesinde kullanılır. Ergonomik yapısı sayesinde eli yormadan, elden kaymadan işlem yapmanızı sağlar. Ağzının sıkı kapanışı sayesinde de kirpiklerin kaymasına engel olup, kaçırma yapmaz. Sıkça Sorulan Sorular: -Ürün ağır mıdır ? Ürün konfor açısından gayet hafif üretilmiştir. -Ürün elden kayar mı? Ürün kaymayı önlemek için tırtıklı gövdeye sahiptir. -Ürün dayanıklı mıdır? Ürün paslanmaz çelikten üretilmiş olup büyük darbelere maruz kalmadığı sürece uzun kullanım ömrüne sahiptir. Ipek kirpik cımbızı işlem sırasında size yardımcı olması için üretilmiştir. Ayırıcı cımbızlar sayesinde kişinin kirpikleri ayırılıp, volüm cımbızları sayesinde de ipek kirpikler kolayca yerleştirilir. Ince uçlu ipek kirpik takma cımbızı ergonomik yapısı ile kayma, kaçırma ve elde ağırlık yapmadan işlem yapmanızı sağlamaktadır. AXHARA NEWYORK Kirpik cımbızında en önemli özellik ağız kısmının sıkı kapanmasıdır. Bu sayede kirpik takarken demetler cımbızdan kaymayacak ve size kolaylık sağlayacaktır.

Kredi Kartı,Banka Havalesi / EFT (Elektronik Fon Transferi) veya Kapıda Ödeme seçeneği yaparak ödeme yapabilirsiniz

Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 2-7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İzmir merkezli şirketimizden ürünler Yurtiçi kargo firmasıyla gönderilecektir. 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...